Відкрито рух транспорту на 85 кілометрах автошляху М-03 Київ – Харків – Довжанський у Полтавській області.

Сьогодні відкрито рух транспорту по обох проїздах на ділянці від Лубен до Полтави. Загальна протяжність відремонтованої ділянки майже 85 км: Лот 1: км 210+000-км 220+782; Лот 2: км 228+000-км 239+317; Лот 3: км 258+00-км 275+000; Лот 4: км 282+000-км 300+550; Лот 5: км 300+550-км 323+000; км 329+050-км 333+250» . Службу інженера- консультанта за Контрактом з Державним агентством автомобільних доріг України «Укравтодор» представляли СП “Temelsu International Engineering Services Inc і ТОВ “ФБМ Україна”. 
Усі чотири смуги траси нарешті отримали нове покриття. На всій протяжності маршруту дорога розширена до першої категорії.

Ремонтувати цю ділянку розпочали у 2013 році. Через відсутність прогресу виконання робіт та інших об’єктивних причин, контракти з двома підрядниками поспіль були розірвані. Лише у 2019 році після укладення трьох контрактів з підрядниками
ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» , ТОВ ” РОСДОРСТРОЙ” , ТОВ шляхове будівництво “Альтком” розпочаті активні будівельні роботи.

«Ця ділянка протяжністю 80 км – один з проєктів-довгобудів, які нам вдалося «розморозити». У офіційній доповіді щодо дій України у подоланні наслідків коронакризи Світовий банк відзначив важливість великих інфраструктурних проєктів. Нагадаю, що за час локдауну ми не припинили жодного проєкту, і це стало запорукою швидшого відновлення економіки, ніж це очікувалося.

Успішне завершення цього проєкту переконує наших міжнародних партнерів в тому, що Україна надійний партнер, здатний виконувати свої зобов’язання» – коментує Олександр Кубраков, Голова Укравтодору.

Оновити дорогу вдалося завдяки співпраці України та Світового банку в рамках Другого проекту «Покращення автомобільних доріг та безпеки руху» та «Проекту Розвитку Дорожньої Галузі»

На фото: Команда інженера -консультанта
СП “Temelsu International Engineering Services Inc і ТОВ “ФБМ Україна” .

Олександр Кубраков разом з представниками підрядників та служби інженера- консультанта
Команда інженера – консультанта зліва- направо Олександр Панченко, Юрій Іванов, Оксана Гончаренко, Ісмаіл Тахсін Оралп, Валерій Бутрим
Заступник інженера – консультанта Юрій Іванов ( в центрі) з керівниками підрядних організацій Росдорстрой та Альтком.
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.