23 червня відбудеться Український форум з енергоефективності’16 «Фонд енергоефективності. Ключовий START-UP УКРАЇНИ»

В НСК «Олімпійський» 23.06.2016 під патронатом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відбудеться Український форум з енергоефективності’16 під назвою «Фонд енергоефективності. Ключовий START—UP УКРАЇНИ», що окреслить шляхи до інвестицій в енергоощадні проекти.

У Форумі візьмуть участь:

 

 • Геннадій Зубко, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України,

 

 • Павло Розенко, Віце-прем’єр-міністр України,
 • Пітер Вагнер, Голова групи підтримки України,
 • Артем Кузнєцов, радник Віце-прем’єр-міністра, Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України,
 • Сергій Масліченко, Старший менеджер департаменту з енергозбереження та зміни клімату ЄБРР,
 • Діана Корсакайте, Директор проекту МЕРП (проект USAID) в Україні,
 • Feng Liu, Менеджер проектів енергоефективності Світового банку по Європі та Центрально-Азійському регіону,
 • Наталія Бойко, Менеджер з реформи енергетики, Проектний офіс Національної Ради Реформ,
 • Яна Бугрімова, радник Міністра фінансів,
 • Андрій Цибулько, Голова Асоціації енергоаудиторів України,
 • Володимир Гончаров, Заступник генерального директора ТОВ «Епіцентр К».

Серед учасників заходу також керівники ТОП-100 українських і міжнародних компаній у сфері енергоефективності, українські виробники енергоощадної продукції, іноземні інвестори, представники міжнародних фінансових корпорацій, а також посольств іноземних держав. Зокрема, у Форумі візьмуть участь GIZ, IBC Solar Austria, SC Electroutilaj SA, Укргазбанк, Райффайзен Банк Аваль.

Як повідомляється на сайті Мінрегіону, створення Фонду енергоефективності – це крок до європейських стандартів виробництва, постачання та споживання енергії в Україні. Фонд енергоефективності – це нова ефективна, прозора та вільна від корупції установа, що створюється на засадах партнерства держави та міжнародних фінансових організацій та донорів. Його місія – захистити й підтримати громадян, покращити житлові умови людей, знизити споживання газу і рахунки домогосподарств, зробити крок до енергетичної незалежності України. Фонд залучатиме інвестиції до фінансування енергоефективних проектів. Ними стануть дешеві, довгі кредити, донорські й державні фінанси, зекономлені громадянами житлові субсидії. Крім того, Фонд пропонуватиме доступні типові проекти енергоефективності для багатоповерхівок, рекомендації для індивідуальних будинків. Дієва модель Фонду напрацьована спільно з партнерами з ЄС та Уряду Німеччини. Його інноваційність вже відпрацьована у країнах-сусідах України: Польщі, Литві, Чехії.

Форум стане комунікаційною платформою для діалогу між владою, бізнесом, представниками ОСББ та домогосподарств. Мета форуму – дати чіткі відповіді на питання щодо роботи Фонду енергоефективності, його цілей та завдань, необхідної законодавчої бази, потенціалу впровадження, очікуваного політичного, соціального та економічного ефекту, фінансових інструментів, а також продемонструвати конкретні технічні рішення щодо енергоефективних заходів у житловому секторі. Учасники Форуму дізнаються як саме буде працювати Фонд і як долучитись до цього процесу.

Більше інформації – на сайті форуму: http://a7conf.com/ueef

Генеральний ТВ партнер – 5 канал, Генеральний інформаційний партнер – Інтерфакс-Україна, Генеральний медіа-партнер – Український тиждень, Генеральний радіо-партнер – Голос столиці, Ексклюзивний медіа-партнер – ЛігаБізнесІнформ, Ексклюзивний бізнес медіа-партнер – газета «Бізнес», а також серед медіа-партнерів: Перша Шпальта, телеканал «Бізнес», Компаньон, Kyiv Post, Ділова столиця, Новое время, Лівий берег, HUBs, Енергетика України, Нафторинок, Промисловість в фокусі, Business Views, AgroExpert, ABCnews, Псіхея, Ліга:Закон, Energy.Oil&Gas, LANDLORD, UJBL, ЕлектроВісті, HUBs, Будівельний журнал, The Ukrainian Times, InVenture, Інфоіндустрія, Капбудівництво, RenewableEnergy, Грушевського,5, Gas for energy. За підтримки: MBA International, ACC, EBA, CUCC, KMBS, Рік Європи в Україні 2020, UBC, UVCA, Міжнародний інститут бізнесу, Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад, Українська енергетична біржа, World Translated, Bendukidze Free Market Center.

З питань акредитації ЗМІ, будь ласка, звертайтесь до Оксани Кадочнікової, менеджера зі зв’язків із громадськістю A7 CONFERENCES, за тел.: +38 044 227 27 77, +38 068 120 53 35 або е-mail: oksana@a7-group.com

 

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.