23 родини отримали власне житло завдяки житловим програмам

Результативність житлових програм, які реалізовує Держмолодьжитло, отримала чергове наочне підтвердження у Львові. У цьому місті на вул. Професора Ковалика, 1а першого червня урочисто відкрито новий 16 поверховий житловий будинок, у якому 23 сім’ї отримали квартири завдяки участі у житлових програмах.

Голова правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергій Комнатний привітав новоселів та зазначив, що розвиток житлових програм сьогодні є одним з важливих завдань держави.«Однією з першочергових завдань- є розвиток житлових програм з урахуванням сучасних вимог. Фахівцями  Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву розроблено ряд проектів, які передбачають модернізацію діючих державних програм з метою їх адаптації до змін в суспільстві і державі, залучення додаткових інвестицій на їх реалізацію», – наголосив Сергій Комнатний .

Директор Львівського регіонального управління Держмолодьжитла Світлана Наумова вітаючи новоселів зазначила, що введення у Львові нового будинку, де значна частина новоселів отримали помешкання завдяки житловим програмам, яскраво демонструє дієвість житлових програм, які сприяють розвитку українській будівельній галузі, зокрема Львівщини, а також підвищенню авторитету держави серед громадян України.

Підготовлено за матеріалами сайту Держмолодьжитло.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.