Баришівський район в 2016 році став одним із лідерів у Київській області за темпами розробки містобудівної документації

Нещодавно в приміщенні Київської обласної державної адміністрації під керівництвом директора департаменту містобудування та архітектури облдержадміністрації Наталії Мошинської відбулося засідання обласної архітектурно-містобудівної ради. Участь у заході взяли члени містобудівної ради,  начальник відділу містобудування та архітектури Баришівської райдержадміністрації Анатолій Сторчак, Волошинівський сільський голова Лариса Макаренко та інші.

Розробники ДП «НДПІмістобудування» на чолі з головним архітектором проекту Тетяною Васильцовою представили членам містобудівної ради перспективний план розвитку цих сіл з урахуванням усіх діючих стандартів та норм. Автори проекту врахували усі побажання громади, які мешканці Волошинської сільської ради висловили на громадських слуханнях.16-09-2

Як зазначається на сайті Київської обласної державної адміністрації, що за темпами розробки та оновлення містобудівної документації Баришівський район в 2016 році є одним із лідерів у Київській області. Цьогоріч вже було розглянуто генеральні плани сіл Селичівка, Яблуневе, Григорівка, Перемога та Гостролуччя. Генеральні плани сіл Селичівка, Яблуневе та Григорівка вже затверджені сільськими радами та набули законної сили.

 

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.