Будинок в Броварах – серед переможців конкурсу на кращі будинки і споруди

Журі конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2015 році, обрало переможців у чотирьох номінаціях: об’єкти житлового будівництва; об’єкти виробничого призначення; об’єкти інженерно-транспортної інфраструктури та об’єкти громадського призначення.

Перше місце у номінації «Об’єкти житлового будівництва» здобув проект будівництва багатоквартирної житлової забудови на території 3-го мікрорайону IV житлового району в м. Бровари (житловий будинок №2 по вул. Київській, 245).

«Цей традиційний конкурс важливий та потрібний для всієї будівельної галузі. Його метою є нагадати про містобудівників, архітекторів та забудовників, які у сучасних непростих інвестиційних умовах продовжують створювати хороші та цікаві об’єкти, що можуть бути прикладом для інших», — зазначив Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В’ячеслав Негода, відкриваючи 11 липня засідання журі.

За його словами, проведення конкурсу сприяє підвищенню якості проектування будівництва, поширенню досвіду із впровадження нових прогресивних технологій, будівельних матеріалів, виробів і конструкцій, вдалих конструктивно-планувальних та архітектурних рішень, популяризації кращих об’єктів житлово-цивільного та промислового призначення.

 

Довідково:

До складу журі конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2015 році, увійшли:

  • Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, голова журі В’ячеслав Негода,
  • голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України, заступник голови журі Олексій Кудрявцев,
  • представники Мінрегіону, Академії будівництва України, ПАТ «Гіпроцивільпромбуд», ради Українського об’єднання проектних організацій будівництва, ДП «Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва «УкрНДПІцивільбуд», Конфедерації будівельників України, Національної спілки архітекторів України, ДП Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» ім. Ю.М. Білоконя.

 

Підготовлено за матеріалами:

Київської обласної ради

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.