Будівництво без проблем

Міждержавна гільдія інженерів-консультантів тривалий час співпрацювала з виданнями «ВІСНИК ДЕРЖАРХБУДІНСПЕКЦІЇ» та «ВІСНИК БУДІВЕЛЬНИКА».

Сьогодні представляє  нового інформаційного партнера – Інтернет-журнал «БУДІВНИЦТВО БЕЗ ПРОБЛЕМ», який, по суті, є концептуальним продовженням цих двох друкованих журналів.

Тематичним спрямуванням видання, як і раніше, буде проблемно-аналітичне моделювання ситуацій, що виникають у процесі проектування та будівництва: як з позиції безпосередніх його учасників (замовників, проектувальників, підрядних організацій), так і зі сторони контролюючих органів.

МГІК планує у новому виданні продовжити серію публікацій, що стосуються популяризації міжнародно визнаних форм договорів, діяльності інженера-консультанта, інших аспектів інжинірингової діяльності та будівництва загалом.

До останніх випусків ББП вже увійшли публікації наших експертів про актуальні законодавчі новації та щодо нового законодавства з енергетичної ефективності будівель.

Маємо надію, що на сторінках журналу знайдуть відображення кращий міжнародний досвід, новини вітчизняного законодавства, науково-практичні коментарі, інша своєчасна, достовірна й корисна інформація.

Докладніше з виданням можна ознайомитися тут:  https://bbp.net.ua/

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.