ЄС допоможе оптимізувати роботу транспортних підприємств Києва

Грантовий Фонд Європейського Союзу, розпорядником якого є Європейський Банк Реконструкції та Розвитку, загалом виділив 400 тисяч євро на залучення відомих консалтингових компаній до розробки і впровадження плану розвитку КП «Київський метрополітен» та КП «Київпастранс».


Консультанти допомагатимуть підприємствам поліпшити сервіс та свою екологічну ефективність і, що найголовніше, не бути збитковими. Консалтингові компанії також допоможуть керівництву ідентифікувати ключові зміни в корпоративній, фінансовій та операційній діяльності підприємств. Вони підтримуватимуть керівництво у розробленні та реалізації короткострокових та середньострокових планів корпоративного розвитку та процесу стратегічного планування.

ebankkievpastrans
Завдяки підтримці Євросоюзу над планом розвитку транспортних комунальних підприємств «Київський метрополітен» та «Київпастранс» працюватимуть всесвітньовідомі компанії «Делойт і Туш» та «Ернст енд Янг».

 
За рахунок грантових коштів ЄБРР компанія «Делойт» проведе аудит діяльності КП «Київпастранс», а компанія «Ернст енд Янг» працюватиме з «Київським метрополітеном». Очікується, що міжнародні експерти не тільки проаналізують роботу транспортних підприємств, а й сформують фінансову стратегію на майбутні кілька років. Вже до кінця року місто отримає чіткі поради, як зробити міський транспорт більш комфортним для киян.

 
Про це йшлося сьогодні під час зустрічі першого заступника голови КМДА Геннадія Пліса та заступника голови КМДА Іллі Сагайдака з представниками Євросоюзу та ЄБРР.

 
«Очевидно, що розвиток транспортної галузі – є одним з найбільш важливих стратегічних напрямків нашого міста. Наразі ми маємо розроблену Транспортну стратегію, яка передбачає зміну вектору – транспортна інфраструктура буде орієнтована, в першу чергу, на комфортне пересування людей, а не автомобілів. Тому зараз дуже важливо вдосконалити наш громадський транспорт так, щоб він став максимально зручним для пасажирів. Ми очікуємо від «Ернст енд Янг» та «Делойт», як від провідних компаній, дуже важливі рекомендації, які допоможуть нашим підприємствам вийти на новий рівень – більше ефективний та вдосконалений», – наголосив Ілля Сагайдак.

 

Джерело: Київська міська державна адміністрація

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.