Французька енергетична компанія зацікавлена взяти участь у підвищенні енергоефективності України

Французька енергетична компанія Engie висловила зацікавленість щодо співпраці у сфері енергоефективності, управління житлом, а також реновації муніципально-соціальних будівель. Про це повідомив директор Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Міністрества регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Дмитро Корчак за результатами робочої зустрічі фахівців Мінрегіону, компанії  Engie та представників посольства Франці в Україні.

Під час зустрічі обговорювалися питання стратегії розвитку енергоефективності в сфері житлово-комунального господарства, подальші інституційні зміни в діючому законодавчому полі України, потенційні перспективи широкого запровадження енергосервісу в бюджетних і адміністративних закладах, інвестиційні можливості залучення міжнародної фінансової та технічної допомоги та можливі шляхи співпраці в галузі енергоефективності між Мінрегіоном і французькою компанією Engie  з напрацюванням подальших кроків щодо її реалізації.

Довідка

Компанія Engie (колишня GDF Suez) одна з найбільших енергетичних компаній Європи. Компанія здійснює діяльність у сфері генерації, передачі і постачання електроенергії, видобутку, транспортування і постачання природного газу, а також в області альтернативних джерел енергії.

У жовтні 2016 року Engie підписала договір з «Укртрансгазом», згідно якого отримала можливість зберігати газ в українських сховищах. Наприкінці грудня 2016 Engie успішно провела тестові постачання природного газу до України.

Робоча зустріч з представниками французької компанії Engie організована відділом енергозбереження в сфері житлово-комунального господарства Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики за підтримки Департаменту міжнародного співробітництва та взаємодії з міжнародними фінансовими організаціями Мінрегіону.

За матеріалами сайту Мінрегіону

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.