Городок на Львівщині та Апостолове на Дніпропетровщині отримали нові містобудівні повноваження

Як повідомляється на сайті Мінрегіону, 30 червня в рамках децентралізації сфери держархбудконтролю нові містобудівні повноваження отримали громади міста Городок на Львівщині та Апостолового на Дніпропетровщині. Акти приймання-передавання справ підписали Голова Держархбудінспекції Олексій Кудрявцев, мер Городка Роман Кущак та міський голова Апостолового Станіслав Нігай.

Нові функції дозволяють місцевій владі  здійснювати перевірки будмайданчиків, виявляти порушення, складати приписи, зупиняти будівництва та скасовувати декларації. Також вони наблизять адміністративні послуги до громадян, даючи їм можливість реєструвати дозвільні документи на будівництво безпосередньо на своїй території.

Децентралізація сфери держархбудконтролю охоплює все більше громад в різних куточках України.  Основна мета, яку ставить перед собою реформа — це зменшення кількості незаконних будівництв.

На сьогодні вже 24 громади  отримали нові повноваження в рамках децентралізації сфери держархбудконтролю. Серед них такі великі міста як Харків, Львів, Луцьк, Тернопіль, Херсон і Маріуполь, а також Ірпінь, Макарів, Бровари, Обухів та Українка на Київщині, Чорноморськ на Одещині, Славута на Хмельниччині, Умань на Черкащині, міста Дружківка, Лиман, Торецьк та Селидове в Донецькій області, Ювілейна об’єднана територіальна громада, Покров на Дніпропетровщині та Коростишів на Житомирщині.

 

 

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.