Готові до співпраці з Німеччиною

Сьогодні, 26 жовтня фахівці ТОВ “ФБМ Україна” взяли участь у презентації Програми підготовки управлінських кадрів “Готові до співпраці з Німеччиною”.  Програма ініційована Федеральним  міністерством економіки та енергетики (BMWi) і є елементом зовнішньо-економічної політики Німеччини та діє в 18 країнах світу.  Ціль програми – налагоджування контактів та стимулювання кооперації між підприємствами України та Німеччини, стимулювання економічної діяльності малого та середнього бізнесу двох країн.
В Україні Програму реалізує GIZ  , яка підтримує процес перетворень в Україні з 1993 року. Наразі GIZ працює приблизно у 20 населених пунктах України за дорученням чотирьох німецьких міністерств, Європейського Союзу (ЄС) та Британського департаменту міжнародного розвитку (DFID). В Україні GIZ налічує близько 150 місцевих та міжнародних фахівців. Близько 25 інтегрованих та реінтегрованих тимчасових фахівців надають підтримку органам державного управління, торговим палатам та середнім підприємствам. З 2009 року GIZ має постійне бюро в Україні.

Для участі в проекті необхідно сформувати конкретний план співпраці з німецькими партнерами,  оцінити реальні можливості та умови для спільної діяльності. Фінансування Програми здійснюється з бюджету Федерального  міністерства економіки та енергетики Німеччини.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.