Глава Уряду оглянув дороги Полтавщини

Прем’єр-міністр України Володмир Гройсман, оглянув ремонт дороги державного значення «Київ-Харків-Довжанський» на ділянці об’їзду м. Лубни, перебуваючи з робочою поїздкою у Полтавській області 2 липня.

Володимир Гройсман наголосив, що якісні дороги – це ріст якості життя громадян. Продумана та якісна логістика – це перевезення, доступ до екстреної допомоги та соціального життя.

За 2016-2018 роки в Україні побудовано 6 800 км доріг. Цього року «дорожній» бюджет зріс до 56 млрд грн, з яких на місцеві дороги виділяють 14,7 млрд грн. Причому, окрім грошей, у сегмент місцевих доріг залучають сучасні технології укладання укочуваного бетону вітчизняного виробництва. У разі збереження темпів дорожніх робіт питання ремонту доріг територіального значення можна вирішити за три роки, впевнений Прем’єр-міністр. За його словами, найбільший ворог України – безвідповідальність і популізм, який руйнує, а не створює.

Глава Уряду зазначив, що план Уряду – щодо будівництва доріг державного значення і місцевого значення з використанням новітніх технологій будівництва бетонних доріг – обов’язково спрацює.

Окрім того, спрацювати, за словами Глави Уряду, має й політика викриття корупційних схем, які можуть виникати навколо процесу будівництва доріг. «Я вважаю, що кожна гривня, яку ми акумулюємо на будівництво доріг, має вкладатися в якісні і безпечні дороги. А викривати тих, хто намагається на цьому нажитися – справа честі правоохоронних органів», – додав Прем’єр-міністр.

За матеріалами сайт www.kmu.gov.ua

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.