Іспансько-український будівельний форум «Програма реконструкції в Україні»

25 травня 2022 в рамках співпраці Конфедерації будівельників України з Асоціацією будівельних інженерів Іспанії відбувся Іспансько-український будівельний форум «Програма реконструкції в Україні» за участі дипломатичних представників України та Іспанії.Участь у заході з української сторони, зокрема, приймали: представники ТОВ “ФБМ Україна”Президент КБУ Лев Парцхаладзе, Заступник Голови Ради директорів КБУ, Генеральний директор ПБГ “Ковальська” Сергій Пилипенко, керівник проєктів Міністерства інфраструктури України та член команди підтримки реформ Мінінфраструктури Анна Капанець, представник Посольства України в Іспанії Дмитро Лозицький, Президент Міждержавної гільдії інженерів-консультантів (ICEG) Олександр Непомнящий, віцепрезидент ICEG Світлана Рева,
представники ТОВ “ФБМ Україна” та інші. З іноземної сторони: Президент Коледжу інженерів-будівельників, каналів і портів (Civil Engineering Charter Association in Spain) Мігель Анхель Каррільо, представник Посольства Іспанії в Україні Хуан Антоніо Обрегон, Номбела Генеральний секретар Текніберії (Tecniberia) Араселі Гарсія, Директор із контрактів, технічний та міжнародний контракт Seopan Мері Морено, Генеральний директор Anci Енріке Родрігес, CEO Ardana Consultants Ева Буфі, керівник міжнародного відділу Коледжу інженерів-будівельників, каналів і портів Естер Ахіджадо та інші.

©️

“При фундації гільдії інженерів-консультантів був створений Фонд солідарності, який уже активно працює. Фонд вже надіслав перші кошти до недержавних організацій, з якими ми співпрацюємо і в даний момент. Запрошуємо всіх присутніх також приєднатися до такої допомоги” – зазначив на початку форуму Мігель Анхель Каррільо, Президент Коледжу інженерів-будівельників, каналів і портів (Civil Engineering Charter Association in Spain). Мігель Анхель Каррільо додав, що гільдія інженерів-будівельників, каналів і портів проєктує, будує і обслуговує інфраструктуру, яка в значній мірі покращує якість життя людей. Тому, на його думку, такий професійний досвід організації є важливим для відбудови України, а їхній солідарний компроміс це фундамент, на якому спеціалізується наша організація. Зокрема, метою даного форуму є виявлення нагальних питань і започаткування зв’язків комунікації для успішного співробітництва. Полегшення процедур удосконалення, залучення органів іспанської адміністрації та інженерних компаній – це лише перші пропозиції, які пропонує гільдія.

©️

“Інженерія та будівництво це два дуже пов’язаних між собою сектора, тому для їх ефективної роботи необхідне залучення міжнародного співробітництва, яке ми бажаємо налагодити під час форуму”, – зазначив Фернанд Луїз, член керівної ради гільдії та Президент Міжнародної комісії.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.