Київ запрошує до співпраці в рамках підготовки до міського енергоефективного форуму

У Києві проведуть перший в Україні муніципальний форум з питань енергозбереження «Енергоефективна столиця». У рамках заходу планується обговорити питання зниження енерговитрат будинків Києва, основних програм, які доступні сьогодні в столиці, та технологій, які діють в Україні.

Як повідомляється на сайті Київської міської державної адміністрації, міська влада прагне консолідувати зусилля навколо найбільш актуальної теми в житловому господарстві – енергозбереження. Вкрай важливо, аби представники будинкових громад мали ґрунтовну інформацію про шляхи зниження енергоспоживання. Тому учасниками форуму стануть керівники ОСББ та ЖБК, лідери ініціативних груп в багатоквартирних будинках. А місто зі свого боку представить існуючі програми енергозбереження – грантів, кредитів тощо.

Крім того, ми пропонується організаціям, підприємствам та установам стати партнерами КМДА та долучитися до проведення форуму. Йдеться про інформаційну підтримку та залучення фахівців, підприємств та організацій, які працюють у сфері енергоефективних технологій тощо.

Очікується, що проведення форуму стане початком масштабної інформаційної роботи, зокрема, серії районних семінарів на тему енергоефективності, візитів до будинків, які вже здійснили термомодернізацію або ремонт обладнання.

Долучитися до організації форуму можна, звернувшись за наступними контактами: sip.dzki@ukr.net, (044) 279 36 23.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.