VIII МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ «Енергоефективність та відновлювана енергетика»

Сьогодні розпочав роботу Міжнародний  інвестиційний бізнес-форум «Енергоефективність та відновлювальна енергетика». Питання підвищення енергоефективності житлового сектору – це питання для України «номер один». Треба один раз вкласти кошти в енергоефективність, а не щороку мільярди гривень  на субсидії, які дотують неможливість громадян сплачувати за житлово-комунальні послуги. За повідомленням сайту Мінрегіону про це сьогодні заявив Віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко на  відкритті  Форуму.

Для впровадження енергоефективності  потрібно прийняти базові закони. Зокрема, «Про енергоефективність будівель», який чітко визначає умови отримання сертифікату із класом енергоефективності будинку, рекомендації зі зменшення енергоспоживання,  встановлює правила атестування енергоаудитора та їхню відповідальність.   В другому читанні — закон «Про ЖКП», який розв’яже питання конкурсу серед управителів, які також можуть здійснювати термомодернізацію будинків,  залучаючи проектні організації, енергоаудиторів, енергосервісні компанії. Закон «Про комерційний облік», а також закон «Про Фонд енергоефективності», який відкриває можливість надати технічну й фінансову підтримку у впровадженні енергоефективності кожній українській родині.

Разом з тим для впровадження енергоефективності, однієї законодавчої бази замало. Потрібні спільні зусилля. Споживачі, проектні організації, енергоаудитори – це єдина команда, яка має зробити цю нелегку і корисну справу.

 

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.