Місто Бровари отримало повноваження держархбудконтролю

Місто Бровари на Київщині отримало нові містобудівні повноваження в рамках децентралізації системи держархбудконтролю. 8 червня акти приймання-передавання справ підписали Голова Держархбудінспекції Олексій Кудрявцев та мер Броварів Ігор Сапожко. Нові повноваження дозволять місту контролювати законність будівництв, зупиняти незаконні будівельні роботи та штрафувати порушників. Також децентралізація наблизить адміністративні послуги до людей, які зможуть їх отримувати безпосередньо на території міста.

«Реформа держархбудконтролю рухається вперед. Сьогодні ми передаємо повноваження вже четвертому місту в Київській області – Броварам. Розраховуємо, що в результаті в місті зменшиться кількість проблемних будівництв, а обсяги законних будівельних робіт, навпаки, зростуть», – відзначив Олексій Кудрявцев.

Ігор Сапожко наголосив, що отримання нових містобудівних функцій – важливий крок для Броварів. Він подякував ДАБІ за підтримку та висловив надію щодо подальшого співробітництва в наданні Держархбудінспекцією методично-консультаційної допомоги новоствореній інспекції.

Також Голова ДАБІ та міський голова Броварів оглянули Центр надання адміністративних послуг, який сьогодні надає 78 адмінпослуг, а також будівництво дитячого навчального закладу на 120 місць.

Олексій Кудрявцев висловив впевненість, що майбутнє будівництва в Україні за тими забудовниками, які враховують потреби громади в соціальних об’єктах таких як школи, дитсадки, лікарні.

Наостанок Олексій Кудрявцев та Ігор Сапожко домовились опрацювати питання створення на базі Броварів навчального центру для працівників новостворених інспекцій Київської області, які здійснюють дозвільно-реєстраційні процедури.

Нагадаємо, що сьогодні низка громад вже отримали нові повноваження в рамках децентралізації сфери держархбудконтролю. Серед них такі великі міста як Харків, Львів, Луцьк, Тернопіль, Херсон і Маріуполь, а також Ірпінь, Макарів та Українка на Київщині, Чорноморськ на Одещині, Славута на Хмельниччині, Умань на Черкащині, міста Дружківка, Лиман, Торецьк та Селидове в Донецькій області, Ювілейна об’єднана територіальна громада та Покров на Дніпропетровщині, село Якушинці Вінницької області та Коростишів на Житомирщині.

 

Підготовлено за матеріалами:

Держархбудінспекції

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.