МІСТОБУДІВНА ГАЛУЗЬ ГОТУЄТЬСЯ ДО НАБРАННЯ ЧИННОСТІ ЗАКОНУ 1817

10 червня вже незабаром, а питань лишається доволі багато. Кардинальні зміни законодавчого регулювання потребують відображення у підзаконних нормативно-правових актах.

На нараді, присвяченій відповідному питанню, що відбулася 23 березня 2017 року, Мінрегіоном було презентовано 12 проектів нормативно-правових актів, що розроблені Міністерством на виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності».

Серед змін, що вже закладені у відповідні проекти НПА:
– зміна категорій складності на клас наслідків;
– створення інтегрованої системи подачі електронних документів для отримання ліцензій у сфері містобудівної діяльності;
– деталізація окремих положень щодо Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю;
– спрощення вимог до базових організацій щодо наявності технічного комітету зі стандартизації, щодо необхідності досвіду розробки нормативно-правових актів;
– зміна Критеріїв, яким повинні відповідати експертні організації, що здійснюють експертизу проектів будівництва та ведення переліку вказаних організацій.

Під час перегляду чинних нормативно-правових актів на необхідність узгодження їх норм із положеннями Закону № 1817 також ведеться робота із усунення існуючих в них прогалин. Зокрема, буде унормовано строки, що надаються на усунення порушень, виявлених в ході державного архітектурно-будівельного контролю.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.