Нагадуємо про можливість участі у Громадському форумі СОТ-2016

У період з 27 по 29 вересня 2016 року у штаб-квартирі Світової організації торгівлі у Женеві проходитиме щорічний Громадський форум СОТ (далі – Форум).

Проведення цьогорічного Форуму під гаслом “Всеохоплююча торгівля” (“Inclusive Trade”) буде унікальною нагодою для обговорення можливостей розширення кола фізичних та юридичних осіб у міжнародній торговельній системі, застосування правил СОТ для забезпечення вигідності торгівлі для кожного.

Ці питання є особливо актуальними в даний час, ураховуючи зміну умов ведення бізнесу та уповільнення темпів зростання світової економіки. Для активізації подальшого розвитку, міжнародна торгівля дійсно має бути «безбар`єрною» та передбачати широке залучення малих підприємств, нових технологій та збільшення ролі жінок у міжнародній торгівлі. Тому основними напрямами дискусій на Форумі будуть питання щодо: ролі СОТ у сприянні більш активній діяльності суб’єктів малого та середнього підприємництва на світовому ринку; взаємозв’язку між розвитком торговельної системи та впровадженням інновацій; розширення участі жінок у міжнародній торгівлі.

У цьому році Форум матиме особливе значення, ураховуючи відзначення 15-ої річниці проведення таких заходів у рамках СОТ, і передбачатиме проведення понад ста сесій, організованих широким колом учасників, включаючи представників країн-членів СОТ, бізнесу, юридичних компаній, неурядових та міжнародних організацій (орієнтовна програма Форуму додається).

Під час Форуму планується також презентація ряду публікацій СОТ, у тому числі Доповіді про світову торгівлю (the World Trade Report), яка буде присвячена ролі малих і середніх підприємств у здійсненні міжнародної торгівлі.

Таким чином, учасники Форуму зможуть обговорити актуальні питання розвитку міжнародної торговельної системи, оцінити внесок СОТ у забезпечення її стабільності, обмінятися досвідом та ідеями щодо використання інструментів торговельної політики та впровадження нових технологій для збільшення обсягів торгівлі, виходу на нові ринки, стимулювання інвестицій та інновацій.

До участі у Форумі запрошуються представники неурядових організацій, бізнесу, громадянського суспільства, наукових кіл, засобів масової інформації, урядових, парламентських і міжурядових організацій.

Реєстраційну форму для участі у Форумі можна заповнити он-лайн до 18 вересня 2016 року.

 

Підготовлено за матеріалами:

Мінекономрозвитку

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.