Оголошено конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок держфонду регіонального розвитку у 2017 році

Відповідно до Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 № 196 (далі – Порядок), оголошується конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році на території Київської області.

Збір проектів здійснюється до 28 жовтня 2016 року.

Як повідомляється на сайті Київської ОДА, у конкурсному відборі беруть участь підготовлені в установленому законодавством порядку місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування (далі – заявники) інвестиційні програми і проекти.

Відповідно до пункту 6 Порядку, інвестиційні програми і проекти повинні відповідати одній з таких умов:

 1.  відповідність пріоритетам, визначених у Державній стратегії регіонального розвитку, Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 року та Плані заходів з реалізації у 2015-2017 роках Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 року;
 2. впровадження інвестиційних програм і проектів як проектів співробітництва територіальних громад;
 3. підтримка добровільно об’єднаних територіальних громад.

Основними умовами відбору регіональною комісією інвестиційних програм і проектів є їх відповідність пункту 6 Порядку, а також таким критеріям:

1) для інвестиційних програм і проектів, які передбачають будівництво, – наявність затвердженої в установленому законодавством порядку проектної документації;

2) календарний план реалізації становить від одного до трьох років;

3) співфінансування з місцевих бюджетів на рівні 10 відсотків;

4) спроможність суб’єктів, на фінансування об’єктів яких залучаються кошти державного фонду регіонального розвитку, забезпечувати подальше власне фінансування або їх утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Для участі у відборі заявники до 28 жовтня 2016 року подають регіональній комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, інвестиційні програми і проекти за формою, встановленою Мінрегіоном, а також документи за переліком, встановленим зазначеним Міністерством, які підписуються заявником та подаються в трьох примірниках (додатки додаються).

Перелік документів, які подаються для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

 1. Для інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (далі – проект) та передбачають будівництво, подаються:
 • зведений кошторисний розрахунок;
 • звіт за результатами експертизи проектів будівництва;
 • акт (наказ, розпорядження, рішення) про затвердження проектної документації (відповідно до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 року № 560);
 • документи щодо форми власності:
 • розрахунок категорії складності об’єкта будівництва.
 1. Для проектів, які впроваджуються як проекти співробітництва територіальних громад, – копії договорів про співробітництво відповідно до Закону України «Про співробітництво територіальних громад», завірені в установленому порядку.
 2. Для проектів, які впроваджуються як підтримка добровільно об’єднаних територіальних громад, – копії рішень про утворення об’єднаної територіальної громади відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», завірені в установленому порядку.
 3. Документи, які підтверджують відповідність проектів умовам, визначеним у пунктах 6, 7 Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2015 році, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 року № 195, та у пунктах 6, 7 Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 року № 196.
 4. Форма технічного завдання на інвестиційну програму (проект) регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.
 5. Форма інвестиційної програми (проекту) регіонального розвитку, що може реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Всі документи підписуються заявником та подаються в трьох примірниках у паперовій формі та на адресу електронної пошти: frr.koda@ukr.net, з поміткою в темі – Проекти ДФРР.

Одночасно, заявники розміщують інвестиційні програми і проекти у електронній формі на відповідній сторінці офіційного веб-сайту Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (htpp://dfrr.minregion.gov.ua).

Додаткова інформація про державний фонд регіонального розвитку та його нормативно-правова база розміщена на веб-сайті Мінрегіону (htpp://dfrr.minregion.gov.ua).

Місце прийому документів: м. Київ, вул.. Мельникова, 40, 3 поверх, Департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської обласної державної адміністрації, кабінет 405 (плановий відділ). Контактні особи: Сніжана, Світлана.

Адреса електронної пошти: frr.koda@ukr.net

Телефон для довідок: (044) 206 74 91.

Додатки:

 1. Форма інвестиційної програми і проекту регіонального розвитку, що може реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку;
 2. Форма технічного завдання на інвестиційну програму і проект регіонального розвитку, що може реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку;
 3. Перелік документів, які подаються для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку;

 

Нагадаємо, за даними Моніторингу використання коштів Державного фонду регіонального розвитку станом на 05.09.2016, у поточному році Київській області на реалізацію 18 проектів передбачено 125,4 млн.грн., з них 95,8 млн.грн. – кошти ДФРР, 29,6 млн.грн – кошти місцевого бюджету. Відповідно до розпису асигнувань із запланованих на квітень-вересень 34 млн.грн. станом на 05.09.2016 із ДФРР отримано 24,3 млн.гривень.

%d1%82%d0%b0%d0%b1%d0%bb%d0%b8%d1%86%d1%8f-09-09

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.