Повідомлення про розроблення першої редакції проекту ДСТУ-Н «Настанова з енергетичного маркування будівельних теплоізоляційних матеріалів та виробів»

Енергетичне маркування будівельних виробів та матеріалів є однією з передумов підвищення енергоефективності будівель за рахунок застосування виробів та матеріалів, що мають високі експлуатаційні характеристики. Проектування будівель за класами енергоефективності потребує чіткої регламентації до встановлення класу будівельного виробу, який впливає на кінцеве енергоспоживання будівлі. До таких виробів відносяться сучасні теплоізоляційні матеріали та вироби. Кінцевою метою енергетичного маркування є здійснення сертифікації будівель за показниками їх енергоефективності.

З метою встановлення критеріїв енергетичного маркування теплоізоляційних, конструктивно-теплоізоляційних матеріалів та виробів, непрозорих огороджувальних конструкцій, що застосовуються як елементи теплоізоляційної оболонки будівель, що опалюються або кондиціонуються, ДП НДІБК ТК302 «Енергоефективність будівель і споруд» ПК1 «Теплоізоляція будівель» розроблено першу редакцію проекту ДСТУ-Н «Настанова з енергетичного маркування будівельних теплоізоляційних матеріалів та виробів»,

Проект ДСТУ-Н направлений на введення у вітчизняну практику правил енергетичного маркування та сертифікації оснащення проектувальників даними по методичним принципам визначення теплофізичних характеристик матеріалів при проектуванні огороджувальних конструкцій. В проекті ДСТУ-Н надається перелік фізичних характеристик будівельних матеріалів та виробів, за якими здійснюється їх маркування та процедури оцінки виробів.

Шановні колеги, до 26 червня 2016 року ми маємо можливість подати свої пропозиції та коментарі організації-розробнику цього стандарту – ДП НДІБК ТК 302 «Енергоефективність будівель і споруд» ПК 1 «Теплоізоляція будівель» (науковий керівник – Фаренюк Єгор Геннадійович):

  • адреса: 03037, м. Київ-37, вул. Преображенська, 5/2;
  • тел. (044) 249-37-70;
  • e-mail: e.farenyuk@ndibk.gov.ua

Сподіваємося, що положення розроблюваного проекту ДСТУ-Н сприятимуть забезпеченню теплової безпеки при експлуатації будівель і споруд та вирішенню проблеми енергозбереження за рахунок застосування виробів і матеріалів, що мають необхідні експлуатаційні властивості!

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.