УКЛАДЕНО УГОДУ ІЗ КИТАЙСЬКОЮ КОМПАНІЄЮ НА РЕКОНСТРУКЦІЮ ТА РЕМОНТ ДОРІГ М-03 ТА М-12

10 жовтня керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак та Голова Правління Shen Jinsheng компанії Xinjiang Communications Construction Group Co., Ltd. (КНР) підписали  контракти на реконструкцію та ремонт доріг із компанією з Китайської Народної Республіки.

Контракти укладено у рамках проекту «Другий проект покращення автомобільних доріг та безпеки руху» між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку.

Перший контракт передбачає виконання ремонтних робіт на автомобільній дорозі  М-12 від с. Голосків (Хмельницької області) до кордону Хмельницької та Вінницької областей (291-332 км). Строк виконання робіт – 18 місяців.

Сума контракту становить 38,5 млн дол. США (з ПДВ). Сума гарантії виконання контракту – 3, 85 млн дол. США (10 %). Дата початку виконання робіт – буде визначена Інженером з технічного нагляду (орієнтовно – початок 2018 р.).

Другий контракт передбачає реконструкцію і капітальний ремонт автомобільної дороги М-03  на лінійних ділянках від м. Лубни до м. Полтава (210-333 км). Строк виконання робіт – 8 місяців.

Сума контракту становить 57,3 млн дол. США (з ПДВ). Сума гарантії виконання контракту – 5,2 млн дол. США (9 %). Сума гарантії екологічної, соціальної безпеки та здоров’ю – 573 тис. дол. США (1 %). Дата початку виконання робіт – буде визначена Інженером з технічного нагляду (орієнтовно – початок 2018 р.).

Проекти, які вперше реалізовуватиме підрядна компанія з Китаю, є важливими для транспортної інфраструктури країни. Один з цих проектів – частина транснаціонального коридору GО Highway, інший – важливий транспортний коридор для сполучення двох найбільших міст країни – Києва та Харкова.

Славомір Новак, керівник Державного агентства автомобільних доріг України: «Cьогодні ми підписуємо контракт з першою китайською компанією, яка заходить на український ринок будівництва те ремонтів доріг. Це новий досвід для як України, так і для китайських компаній. Маємо двосторонню відповідальність за реалізацію цього проекту. З нашого боку, це жорсткий контроль за якістю виконання робіт та дотриманням строків реалізації. З китайської сторони, реалізація цього проекту – це обличчя китайського бізнесу, який планує розширювати свою присутність в Україні. Від успішних результатів роботи цієї компанії залежить подальший успіх багатьох китайських компаній в Україні».

Керівник Укравтодору зазначив, що розширення конкуренції на ринку будівництва, реконструкції та ремонтів доріг в Україні – це шлях до нової якості дорожньої інфраструктури. Збільшення учасників відкритих тендерів, які проводить Укравтодор, врешті дає хороший результат – це вища якість послуг, вищий рівень безпеки, вчасне виконання робіт. В тендерах на реконструкцію та ремонти доріг бере участь усе більша кількість компаній із усього світу.

Голова Правління Shen Jinsheng компанії Xinjiang Communications Construction подякував присутнім за довіру та зазначив: “Ми раді підписати перші контракти в Україні. Хочу запевнити – на цих об’єктах будуть працювати найкращі професіонали. Терміни та якість виконання робіт будуть під особливим контролем. Бажаю Україні розвитку і процвітання”.

Нагадаємо, у вересні Державним агентством автомобільних доріг України підписано контракти в рамках реалізації Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на ремонт доріг. Договір передбачає розбудову транспортної інфраструктури на українсько-польському державному кордоні, покращення транспортно-експлуатаційного стану 144 км автомобільних доріг до кордону із Польщею, приведення до європейських стандартів вимог безпеки руху на автошляхах країни.

ДЛЯ ДОВІДКИ. Компанія Xinjiang Communications Construction Group Co., Ltd. контролюється і регулюється Державною комісією з нагляду і управлінню активами Синьцзян-Уйгурського автономного району КНР. Компанія спеціалізується на розвитку транспортної інфраструктури, проектуванні, будівництві та експлуатації доріг і мостів, тунельних роботах.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.