Україна – Туреччина.Крок до співпраці.

Керівництво ТОВ ” ФБМ Україна” прийняло участь в Українсько-турецькому бізнес форуму, який проходив  15 березня, в рамках офіційного візиту української делегації на чолі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом до Турецької Республіки. Мета форуму – обговорення нових напрямків взаємовигідної співпраці, експортно-імпортних інтересів, зацікавленості у виробничій кооперації, реалізації інвестиційних проектів.

Також в рамках форуму Міждержавна гільдія інженерів-консультантів (МГІК) , до якої входить ТОВ ” ФБМ Україна”, підписала Меморандум про співпрацю з “Асоціацією турецьких інженерів консультантів та архітекторів” (ATCEA)    та продовжує розширювати свою зовнішню діяльність шляхом налагодження стосунків з міжнародними партнерами.

Основними завданнями Меморандуму є налагодження стосунків між обома організаціями для ефективного сприяння та розвитку взаємних контактів їх членів в Україні та Турецькій Республіці  через застосування широкого спектру ініціатив, що містять: обмін  та розповсюдження інформації, проведення заходів щодо створення та розширення мережі ділових зв’язків та неформальних відносин, націлених на досягнення взаєморозуміння та зміцнення партнерства.

В рамках форуму керівники ТОВ “ФБМ Україна” провели ряд робочих зустрічей, які в майбутньому стануть новим поштовхом для розвитку двостороннього співробітництва між підприємствами України та Туреччини. Є впевненість, що 2017 рік буде  плідним, враховуючи взаємне бажання розвивати співпрацю.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.