Увага! 6-8 жовтня відбудеться головний будівельний форум року

6-8 жовтня 2016 року у Виставковому центрі «Київекспоплаза» (Київ, вул. Салютна, 2Б) відбудеться головний будівельний форум року — Міжнародний експофорум «Будівництво. Архітектура. Нерухомість 2016».

У заході візьмуть участь: керівництво Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, представники органів місцевого самоврядування, а також інвесторів, провідних будівельних і проектних організацій, членів Будівельної палати України, дипломатичного корпусу та ряду громадських організацій.

Свої експозиції презентують 300 будівельних фірм та компаній, виробників будматеріалів, провідних архітектурно-проектних організацій. Також передбачається участь представників будівельних компаній з Італії, Німеччини, Польщі та Китаю.

Під час Експофоруму відбудеться презентація 50 проектів забудови від провідних архітекторів України та круглий стіл «Будівництво. Архітектура. Нерухомість: проблеми та перспективи».

Організатори виставки: «Київський Міжнародний контрактовий ярмарок», Будівельна палата України, Національна спілка архітекторів та Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

 

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.