В ДОРОЖНІЙ ГАЛУЗІ ТРИВАЄ ПІДГОТОВКА ДО ЗИМОВОГО ПЕРІОДУ

 

Одним з найскладніших та проблемних питань дорожньої галузі було і залишається ефективне управління експлуатаційним утриманням автомобільних доріг в зимовий період. Цей складний і цілісний комплекс заходів спрямований на забезпечення безперебійного і безпечного руху автотранспорту з максимальним унеможливленням надзвичайних ситуацій під час ускладнення погодних умов і є основним завданням для нас.

Т.в.о. Голови Укравтодору Олег Федоренко дав відповідні доручення, зокрема: актуалізувати плани-графіки робіт, наростити темпи заготівлі протиожеледних матеріалів, укладання договорів на залучення додаткової техніки від місцевих підприємств (де це ще не зроблено), взяти під особливий контроль проблемні ділянки автомобільних доріг державного значення, на яких може виникати загроза безперебійному руху автотранспорту у період складних погодних умов. Адже стале функціонування дорожнього господарства в осінньо-зимовий період є одним з пріоритетів роботи Державного агентства автомобільних доріг України.

Для довідки: на сьогодні для утримання автомобільних доріг державного значення в зимовий період (загалом від планового показника на звітну дату) заготовлено 94% технічної солі, 103% фрикційних матеріалів.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.