ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО ПРОДОВЖУЄТЬСЯ: УКРАВТОДОР ЗАЛУЧИТЬ 19,3 МЛРД ГРН ПІД ДЕРЖАВНІ ГАРАНТІЇ

1 квітня 2020 року Кабмін ухвалив постанову, що визначає умови надання кредитів Укравтодору під державні гарантії.

Укравтодор залучає додаткове фінансування на 19,3 млрд грн під державні гарантії. Ці кошти забезпечать реалізацію амбітних планів Великого будівництва, ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським.

«Залучення коштів у дорожнє будівництво – є способом підтримки бізнесу. Гроші спрямовуються у реальний сектор економіки. Завдяки сьогоднішньому рішенню Уряду Укравтодор продовжує Велике будівництво із дотриманням вимог карантину» – коментує Олександр Кубраков, голова Укравтодору.

У січні 2020 року Укравтодор анонсував наймасштабніше оновлення доріг за часи Незалежності України. Більше 4 000 км доріг державного значення та 2 500 км доріг місцевого значення. Дороги державного значення фінансуються з трьох джерел:

– Державного дорожнього фонду (31,5 млрд грн)

– Залучені кошти під державні гарантії (19,3 млрд)

– Частина коштів, які Україна отримала від Газпрому за рішенням Стокгольмського арбітражу (35 млрд).

У сумі – майже 86 млрд грн будуть спрямовані на оновлення більше 4 000 км доріг державного значення.

Постанова “Про затвердження умов залучення кредитних коштів та надання державних гарантій у 2020 році для забезпечення виконання боргових зобов’язань за запозиченнями Укравтодору та переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2020 році та обсягів бюджетних коштів для їх фінансування за рахунок запозичень залучених під державні гарантії” буде опублікована найближчим часом на сайті Кабінету Міністрів України.

За матеріалами сайту Укравтодор  https://ukravtodor.gov.ua/

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.