Завершення опалювального сезону – нагода підготуватися до наступної зими

Незважаючи на те, що невдовзі поточний опалювальний сезон завершиться, питання утеплення житла залишається актуальним. Адже весняно-літній період можна використовувати з користю і підготуватися до наступної зими.


Про те, що чимало сімей опікуються цим питанням заздалегідь, свідчать результати щотижневого моніторингу отримання «теплих» кредитів, яке проводить Держенергоефективності.

За останній тиждень оформлено 677 таких кредитів на загальну суму 11,9 млн грн. В березні у середньому за тиждень видавалося кредитів на суму близько 4 млн грн.

Більшу частину, а саме – 448 позик, взяли родини, які отримують субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Відповідно до програми Держава поверне їм 70% суми кредиту.

Активну участь у державній програмі беруть і ОСББ. Лише за останні сім днів додатково 5 ОСББ оформили кредитів на утеплення житла на суму 435 тис. грн.

З початку дії програми близько 100 тисяч родин скористалися «теплими» кредитами на загальну сумубільше 1,3 млрд грн.

Довідка

Державна програма передбачає відшкодування частини суми кредиту у таких розмірах:
20% суми кредиту (але не більше 12 тис. грн) – на заміну газових котлів для фізичних осіб;
30% суми кредиту (але не більше 14 тис. грн) – на енергоефективне обладнання та матеріали для фізичних осіб;
40% суми кредиту (але не більше 14 тис. грн. в розрахунку на одну квартиру) — на енергоефективне обладнання та матеріали для ОСББ та ЖБК;
70% суми кредиту — отримувачам субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.

Ознайомитися з переліком енергоефективних матеріалів та обладнання, на придбання якого здійснюється відшкодування частини суми кредиту, можна за посиланням: http://saee.gov.ua/

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.