21-А МІЖНАРОДНА БУДІВЕЛЬНА ВИСТАВКА УКРАЇНИ KYIVBUILD UKRAINE

У Києві з 1 по 3 березня 2017 року МВЦ (Броварський пр., 15) на Лівобережній відбудеться 21-а Міжнародна будівельна виставка України KyivBuild Ukraine.

Уже багато років експозиція KyivBuild Ukrainе займає перше місце в календарі галузевих заходів країни, а його учасникам дає можливість почати новий будівельний сезон з новими партнерами. Міжнародна виставка KyivBuild Ukrainе – це ефективний інструмент просування будівельних, оздоблювальних матеріалів та інженерного обладнання на український ринок.

Більше 250 компаній цього разу презентують понад 1000 брендів з 17 країн світу. На виставці буде представлено енергозберігаючі будівельні матеріали і технології, інновації в дизайні і будівництві, інструменти, а також велика будівельна техніка.

Виставка KyivBuild Ukrainе щорічно стає ефективним майданчиком для проведення цілого ряду профільних заходів. Важливою подією ділової програми цього року стане Будівельний конгрес «Україна – будівельний бум неминучий: держава, місцеві громади, бізнес», який відкриє виставку 1 березня. Даний захід поділений на 6 секцій і буде проходити протягом трьох днів.

Співорганізатором Конгресу виступає Конфедерація будівельників України та інші впливові профільні організації будівельної сфери.

Ключовою масштабною подією другого дня стане ІІ Національний з’їзд дистриб’юторів будівельних матеріалів і Форум зеленого будівництва: «Всі аспекти реалізації». У роботі з’їзду візьмуть участь торгові компанії, дилери та дистриб’ютори, виробники, які працюють на ринку будівельних матеріалів з усіх регіонів України, а також представники національних асоціацій дистриб’юторів із західних країн. Організатори підготували особливу програму. З найцікавішими доповідями виступлять провідні фахівці будівельної сфери.

Також у рамках Конгресу 3 березня буде проведена Конференція «Робітничі кадри та спеціалісти завтрашнього дня будівельного комплексу України», в якій візьмуть участь викладачі, вчені та фахівці провідних учбових закладів різного рівня, керівники кадрових служб підприємств та організацій будівельного комплексу (близько 400 учасників)

Звертаємо Вашу увагу, що з метою розвитку бізнесу для представників будівельної сфери організаторами розроблено спеціальну програму «Бізнес-Контакт». В рамках цієї програми будуть організовані зустрічі учасників з цільовими відвідувачами: керівниками і спеціалістами провідних компаній ринку. Девелопери, архітектори, головні інженери проектів зможуть отримати корисні і продуктивні контакти, беручи участь в ній.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.