Біла Церква отримає від Європейського інвестиційного банку понад 8 мільйонів євро

За повідомленням голови постійної комісії Київської обласної ради з питань бюджету та фінансів Ольги Бабій, місто Біла Церква увійшло до списку населених пунктів, які Міністерство регіонального розвитку та житлово-комунального господарства України відібрало для участі в проекті кредитування Європейського інвестиційного банку. У рамках цього проекту місто отримає 8,9 мільйонів євро на комплексну термомодернізацію 36 дитячих садочків.

«У ці заходи відповідно до проекту входить утеплення цокольних приміщень, огороджувальних конструкцій та покрівлі; заміна вікон з дерев’яними рамами на металопластикові, заміна вхідних груп та/або встановлення систем автоматичного закриття; перекриття даху; встановлення або заміна засобів обліку теплової енергії, електроенергії та води; встановлення або заміна індивідуальних теплових пунктів; модернізація інженерних систем будівлі (опалення, вентиляції, гарячого водопостачання та кондиціонування), інші супутні заходи», – повідомила Ольга Бабій.15.08.16

Прогнозована економія енергоносіїв складе 4,1 тисячу гігакалорій теплової енергії на рік (30% економії у порівнянні із розрахунковим базовим рівнем споживання) та 319 тисяч кіловат годин електричної енергії на рік (16% економії у порівнянні із середнім фактичним споживанням протягом останніх 4 років).

«Нарешті місто отримає гарні садочки, діти отримають комфортні умови перебування. Турбота про майбутнє покоління має починатися з садочка та школи. А місто заощадить значні кошти на утримання дошкільних закладів, які й стануть джерелом погашення залучених грошей», – додала голова бюджетної комісії облради.

Також депутат зазначила, що Біла Церква є учасником цього проекту тільки завдяки налагодженій роботі всіх служб міської ради.

«Це той випадок, коли команда спрацювала, як годинник. Попереду ще дуже багато роботи над цим проектом, але я впевнена, що все буде виконано вчасно та в строк. У 2017 році буде розпочата робота та левова частина садочків отримає нове вбрання вже в 2017 році», – сказала Ольга Бабій.

 

Нагадаємо, в рамках реалізації спільного з ЄІБ проекту «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України» 04.08.2016 в Мінрегіоні проведено засідання Координаційного комітету (Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з міжнародними фінансовими організаціями проектів).

За результатами засідання спільно з представниками Європейського інвестиційного банку та його консультантами відповідно до вимог Фінансової угоди, підписаної 23.07.2015, та Операційного посібника Програми, визначено потенційних Кінцевих бенефіціарів, щодо яких доцільно провести оцінку фінансового стану. Перелік потенційних кінцевих бенефіціарів розміщено на сайті Мінрегіону.

Також, Мінрегіон повідомляє потенційним кінцевим бенефіціарам, зазначеним у переліку, про необхідність подання до Мінфіну документів для проведення оцінки їх фінансового стану у порядку, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.2016 № 70 «Про порядок підготовки, реалізації, проведення моніторингу та завершення реалізації проектів економічного і соціального розвитку України, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями».

 

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.