Держмолодьжитлом підготовлено пакет змін до програми забезпечення молоді житлом

Як повідомляється на сайті Держмолодьжитла, Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву підготував та спрямував до Мінрегіону пакет пропозицій щодо змін до нормативно-правових актів, які регулюють участь у Програмі забезпечення молоді житлом, з метою максимальної адаптації цієї програми до умов сьогодення.

Зокрема, як зазначив перший заступник голови правління Держмолодьжитла Сергій Комнатний, зміни запропоновано внести до Державної програми забезпечення молоді житлом на 2013-2017 роки, а також до Положення про порядок надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла, які були затверджені постановами Кабінету міністрів України.

Змінами, підготовленими Держмолодьжитлом, зокрема, пропонується удосконалити підхід до відбору учасників Програми забезпечення молоді житлом, у тому числі, встановити, що право на участь у цій програмі мають громадяни, які не лише перебувають на обліку потребуючих поліпшення житлових умов, але і ті, які не мають у власності будь-якої житлової нерухомості, або, які мають у власності житлову площу не більше 13,65 кв. метрів. Також буде удосконалено відбір кандидатів у позичальники, внаслідок чого буде встановлено перевагу під час вибору кандидатів у позичальники учасникам АТО та  сім’ям учасників АТО, що загинули у період проведення антитерористичної операції.

Крім того, з метою оптимізації площі житла, що береться для розрахунку при визначенні  розміру кредиту на будівництво жила, запропоновано змінити розмір нормативної площі.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.