Що необхідно для підвищення позицій України за індексом «Ведення бізнесу» у будівельній сфері

7 грудня в Мінрегіоні відбувся Круглий стіл під головуванням заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лева Парцхаладзе відносно заходів, які можуть суттєво підвищити показники України за індексом  рейтингу «Ведення бізнесу» в будівельній галузі.

У засіданні взяли участь представники проекту IFC «Реформування інвестиційного клімату в Україні» Світового банку, Державної фіскальної служби, Міністерства юстиції України, Держгеокадастру, органів місцевого самоврядування, Асоціації міст України, Академії будівництва України, Конфедерації будівельників України та Офісу ефективного регулювання «BRDO».

Зокрема, учасники Круглого столу обговорили пропозиції до законопроекту щодо скасування вимог сплати замовниками будівництва пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів. Відповідно до концептуальної позиції Кабміну та Мінрегіону, для стимулювання галузі потрібні прозорі механізми та досвід світових практик, коли вартість оренди земельних ділянок включає в себе забезпечення інфраструктурними мережами.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.