ЄБРР шукає консультанта для розроблення сучасних правових і політичних основ концесії в Україні

Інформуємо про оголошення Європейським банком реконструкції та розвитку («ЄБРР») тендера для залучення консультанта в рамках надання технічної допомоги для розробки сучасної концепції державно-приватного партнерства («ДПП») шляхом удосконалення чинного законодавства України. Основною метою запропонованого технічного завдання («Проект») є розробка політики і юридичних умов для ДПП/концесії в Україні для посилення участі приватного сектора в інфраструктурних проектах (в тому числі, але не обмежуючись, портами, інженерними мережами і дорогами). Більш детальну інформацію можна знайти «ТУТ».

Передбачається розробити і затвердити нову політику (ДПП/Концесії) і законодавчу основу (Закон про концесії) для реалізації проектів ДПП та концесії в Україні. Робота буде базуватися на сучасних тенденціях ДПП і кращих міжнародних практиках, а також експертній думці місцевих особливостей, включаючи поточне законодавство України.

Новий документ дасть поштовх розвитку концесій в Україні, зробить цей вид співпраці бізнесу з державою вигідним для всіх учасників. Бізнес давно чекає цей закон, тому метою роботи є його швидка підготовка і презентація вже в 2016 році.

ЄБРР та Мінінфраструктури запрошують всіх зацікавлених осіб, що відповідають оприлюдненим критеріям, до 21.06.2016 взяти участь в тендері. З більш детальною інформацією про умовами вибору консультанта можна прочитати «ТУТ».

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.