Підписано Угоду між Україною та Ізраїлем про тимчасове працевлаштування українських працівників

7 червня 2016 року в м.Києві відбулась церемонія підписання Угоди між Урядом Держави Ізраїль та Кабінетом Міністрів України про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль.

З української сторони Угоду підписав Міністр закордонних справ України Павло Клімкін, з ізраїльської – Надзвичайний та Повноважний Посол Держави Ізраїль в Україні Еліав Бєлоцерковські.

Ця угода має на меті забезпечити унормоване працевлаштування українських працівників у певних галузях економіки Ізраїлю, переважно у будівництві, на умовах надання щорічної квоти і соціальних гарантій відповідно до ізраїльського законодавства, попередження незаконного набору робочої сили та працевлаштування, боротьбу з нелегальною міграцією.

Відповідно до угоди 10-15 тисяч українських фахівців, в першу чергу, будівельних спеціальностей із підтвердженою кваліфікацією зможуть працевлаштуватися в будівельних компаніях Ізраїлю й отримувати гарантовану зарплату, медичну страховку й мати належні умови праці, що дасть можливість підвищити рівень соціального та економічного захисту громадян України.

Реалізація цієї Угоди дозволить задовольнити потреби ізраїльської економіки, в першу чергу будівельної галузі, в висококваліфікованих та досвідчених українських працівниках, сприятиме розвитку українсько-ізраїльського співробітництва у сфері трудової міграції та мобільності працівників.

Виконання цієї Угоди також сприятиме вирішенню проблемних питань міграційної політики та запобіганню порушень безвізового режиму між Україною та Ізраїлем.

Сторони домовилися вжити необхідних заходів для набуття чинності цією Угодою без затримок.

 

Підготовлено за матеріалами:

Посольства України в Державі Ізраїль

 

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.