На протизсувні роботи в Києві виділено 78 млн. гривень

Цього року міська влада вперше виділила 78 млн. гривень на протизсувні роботи у столиці. За ці кошти будуть проведені, зокрема, комплексні роботи на проспекті Лобановського, вул. Радченка та ще на 10 об’єктах на зсувонебезпечних ділянках. Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

Мер Києва Віталій Кличко разом з головами районів проінспектував зсувонебезпечні ділянки міста та перевірив хід проведення робіт на проспекті Лобановського,14, де нещодавно стався зсув.

protizsuvni-roboti

«Одразу після зсуву ми змушені були евакуювати жителів через падіння підпірної стінки та небезпеку подальшого зсуву ґрунту. Зараз мешканці живуть у будинку, а спеціалісти проводять реконструкцію підпірних стінок на схилі біля будинку. Я підписав відповідне розпорядження і на це було виділено 17 млн. гривень, – зазначив Віталій Кличко. – На об’єкті була встановлена система цілодобового відеонагляду, яка підтвердила, що будинок у безпеці. Керівник КП “СУППР”, яке проводить реконструкцію, запевнив мене, що роботи завершать за два місяці, а місцеві мешканці підтвердили, що бригади будівельників працюють щодня», – підкреслив Віталій Кличко.

Всього в місті налічується близько 140 ділянок, на яких розвиваються зсувні процеси. На 10 з них, зокрема Совській балці, у цьому році вже розпочато розробку проектної документації. Так, на вул. Радченка укріплення планується завершити у вересні. На ці роботи міська влада спрямувала 24 млн. гривень. Загалом цього року міська влада вперше фінансує такі надзвичайно важливі для безпеки киян роботи, і для цього ми виділили 78 млн. гривень.

У 2016-му протизсувні роботи проводитимуться також на схилі озера Глинка, схилах Батиєвої гори, буде проведене укріплення Дніпровського схилу біля Пішохідного мосту та виконані роботи на інших зсувонебезпечних ділянках у столиці.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.