Німеччина надає Україні 150 млн євро на програму модернізації підстанцій на Донбасі

На реалізацію проекту з реконструкції підстанцій у східній Україні KfW  (Кредитна установа з відбудови, Франкфурт-на-Майні) надає кредит у 150 млн євро. Відповідну індивідуальну кредитну угоду між Кабінетом Міністрів України та KfW було підписано 10 жовтня. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко у рамках 9-го засідання Українсько-німецької групи високого рівня з економічного співробітництва.

«Німеччина – стратегічний і надійний партнер України. Послідовно підтримує Україну й сприяє врегулюванню ситуації на сході України. Виділення коштів в рамках підписаної угоди — важливе рішення й вагома допомога у напрямку відновлення українського Донбасу і загалом українського енергетичної галузі. Питання енергоефективності, енергонезалежності та енергетичної безпеки сьогодні стають ключовими. І я вдячний Уряду Німеччини, за підтримку цих напрямів», — наголосив Геннадій Зубко.

Засідання  Українсько-німецької групи високого рівня з економічного співробітництва є основою стратегічного партнерства між країнами, впровадження реформ енергоефективності та децентралізації, співробітництва у транспортній галузі та інших напрямках.

Підготовано за матеріалами  сайту Мінрегіону http://www.minregion.gov.ua/

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.