Показники у будівництві зростають

Обсяги оформлення дозвільних документів у будівництві демонстрували позитивну динаміку, збільшившись у порівнянні із 2015 роком на 12%. На цьому під час брифінгу «Про підсумки роботи Держархбудінспекції у 2016 році та результати децентралізації системи держархбудконтролю» наголосив Голова Держархбудінспекції Олексій Кудрявцев.

Cьогодні ДАБІ опрацювала 111 тис. дозвільних документів на початок будівельних робіт, тоді як за аналогічний період минулого року – 99 тис. документів. Серед найактивніших за темпами будівництва: Київська, Дніпропетровська та Львівська області.

Для того, щоб кількість будівництв була тотожна їх якості, протягом року інспекторами ДАБІ проводилася активна контрольно-інспекційна діяльність. Загалом за 11 місяців 2016 року Інспекцією проведено 21 987 перевірок об’єктів будівництва: 20 835 позапланових та 1 152 планові перевірки. Порушення містобудівного законодавства були виявлені на кожному четвертому будівництві, що становить 25% від загальної кількості перевірених об’єктів, тоді як у минулому році цей показник був на рівні 30%.

У 2017 році планується впровадження додаткових інструментів для дерегуляції економіки, які дозволять суттєво поліпшити інвестиційний клімат у будівельній галузі. Так, буде впроваджено уніфіковану форму акту перевірки додержання ліцензійних умов у будівництві, внаслідок чого перевірка ліцензіатів буде обмежена виключно питаннями, визначеними у формі акту. Крім того, буде встановлено конкретно визначені строки для виконання вимог приписів щодо усунення порушень та затверджено Перелік робіт, які не потребують отримання дозвільних документів на будівництво.

 За матеріалами  Прес-служби  Мінрегіону

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.