Про припинення повноважень Мінрегіону у сфері стандартизації

Відповідно до підпункту 4 пункту 5 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про стандартизацію» з 03 липня 2016 року припинені повноваження Мінрегіону у сфері стандартизації щодо розроблення, прийняття, перевірки, перегляду, скасування та відновлення дії національних стандартів за класами 91 та 93 Українського класифікатора нормативних документів.

Після зазначеної дати заявки до плану національної стандартизації подаються до Державного підприємства «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» (ДП «УкрНДНЦ»), який відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 р. № 1163-р виконує функції національного органу стандартизації.

Про це повідомляється на сайті Мінреіону.

 

Довідково:

Державне підприємство «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» (ДП «УкрНДНЦ») утворено постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2003 року № 1337.

У складі Центру працюють: Науково-дослідний інститут стандартизації, Інститут управління якістю, Інститут оцінки відповідності, Інститут підготовки фахівців у сфері управління якістю, стандартизації, оцінки відповідності та метрології та єдиний в Україні Головний фонд нормативних документів, який накопичує інформаційні ресурси у сфері технічного регулювання, забезпечує їх зберігання, облік та доступ до них користувачів.

Філії ДП «УкрНДНЦ» працюють у Львові та Харкові.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 р. № 1163-р ДП «УкрНДНЦ» визначено, як державне підприємство, яке виконує функції національного органу стандартизації.

Основні напрямки діяльності:

 

  • забезпечення функціонування та розвитку національної системи стандартизації; розроблення стандартів, експертиза проектів стандартів, гармонізація національних стандартів з міжнародними та європейськими, координація діяльності національних технічних комітетів стандартизації (ТК);
  • розроблення систем управління якістю і навколишнім середовищем та їх моніторинг в Україні; надання консалтингових послуг із впровадження систем управління якістю на виробництвах з метою підвищення конкурентоспроможності вітчизняних виробників; реалізація Програми запровадження систем управління якістю в органах виконавчої влади;
  • науково-методична діяльність щодо забезпечення функціонування національної системи сертифікації;
  • сертифікація продукції, послуг та систем управління;
  • підготовка та підвищення кваліфікації фахівців у сфері стандартизації, сертифікації, метрології, управління якістю та екологічного управління, захисту прав споживачів;
  • ведення Головного фонду нормативних документів;
  • підготування та видання нормативних документів, посібників, каталогів нормативних документів, інформаційних покажчиків стандартів, покажчиків міждержавних стандартів тощо.

 

Контактна інформація ДП «УкрНДНЦ»:

Адреса:

вул. Святошинська, 2, м. Київ, 03115

тел.: +38 (044) 452–3396, тел/факс +38 (044) 452–6907

 

Електронна пошта:

E-mail: secretar.ukrndnc@gmail.com

 

Офіційний Веб-сайт:

http://www.ukrndnc.org.ua/

 

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.