“Temelsu” та “ФБМ Україна” – співпраця триває

3 липня 2017р. відбулися попередні переговори між представниками Державного агентства автомобільних доріг України, державного підприємства «Укрдорінвест» та консорціуму у складі турецької компанії «Temelsu» і української компанії «ФБМ Україна», який є переможцем конкурсу на визначення виконавця з надання інжинірингово-консалтингових послуг під час реалізації прокту з будівництва  ділянки траси М-03 Київ – Харків – Довжанський.

Сторони обговорили аспекти реалізації цього проекту та умови майбутнього контракту.

Як зазначила під час переговорів головуюча – директор ДП «Укрдорінвест» пані Олена Криворучко, вітчизняна дорожня галузь прагне опановувати кращі світові ділові практики і стандарти у  сфері будівництва автомобільних доріг, головними складовими яких є якість виконання робіт, експлуатаційні гарантії та відповідальність організацій, які беруть участь у реалізації проектів.

У свою чергу генеральний директор «Temelsu» пан Альпер Акансель зазначив, що очолювана ним компанія має великий досвід реалізації відповідних проектів у понад 15 країнах, у тому числі з застосуванням типових форм контрактів FIDIC.

Слід зазначити, що «Temelsu» – перша турецька компанія, яка братиме участь у інжинірингово-консалтинговому супроводі такого проекту в Україні.

Представники Туреччини зазначили, що приємно вражені молодістю, професіоналізмом та знаннями представників української сторони – замовників реалізації проекту. На їх думку це пов’язано з реформами, які відбуваються в Україні,  і обумовлюють залучення молодих професіоналів, незаангажованих застарілими підходами до організації виробництва.

Переговори пройшли  конструктивно. Робота по реалізації проекту триває.

На фото: Олена Криворучко, представники сторін під час переговорів.

Криворучко

 

 

темелсу 2переговоритемелсу 1

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.