25 років державному Фонду «Держмолодьжитло»

7 липня у великому залі засідань міністерства відбулось розширене засідання Наглядової ради Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву під головуванням Негоди В`ячеслава Андроновича, першого заступника міністра Мінрегіону. В числі присутніх окрім членів Наглядової ради в залі знаходились народні депутати, представники органів влади та місцевого самоврядування України, працівники трудового колективу Фонду.

Фонд, який активно працює вже більше аніж чверть століття, на сьогодні забезпечив житлом близько 150 тисяч громадян України, переважно, представників молоді. За весь період роботи за допомогою Фонду побудовано більше двох мільйонів квадратних метрів житла, а загальний кредитний портфель фонду сьогодні становить мільярд гривень.

Наглядова Рада на засіданні заслухала доповідь голови правління Фонду Комнатного Сергія Олександровича та затвердила звіти по результатам роботи за 2016 рік.

В своїй доповіді Голова правління Фонду стосовно планів подальшого розвитку, зокрема, зазначив: Ми робимо все, що можливо для того, щоб досягти максимально ефективних результатів… Ми маємо віру в те, що ми зможемо досягти задекларованого нами показника в понад 300 тисяч сімей, забезпечених житлом, залучення мільярдних інвестицій в будівельну галузь та збільшення обсягів житлового будівництва на 30%.

Серед інших поточних питань, націлених на оптимізацію роботи Фонду, були заслухані доповіді та затверджені рішення стосовно удосконалення нормативно-правової бази, пропозиції щодо нової редакції існуючих та затвердження нових документів, що регулюють роботу державної спеціалізованої фінансової установи.

З числа організаційних питань члени Наглядової ради прийняли рішення схвалити запропоновану на розгляд структуру Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву».

Особливе місце в роботі Наглядової ради зайняли питання, присвячені видатній події в житті організації – 25-річчю діяльності Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву. В доповіді голови правління Сергія Олександровича Комнатного з інформацією про видатні досягнення Фонду за всі 25 років незмінного служінню своїй справі приводяться, зокрема, такі дані: 37,4 тисячі укладених договорів пільгового кредитування та компенсації відсотків за кредитами, 2,3 мільйони збудованих квадратних метрів житла, 3,7 міль’ярдів гривень задіяних в програмах Фонду бюджетних коштів, які було мультипліковано за рахунок залучення коштів в будівництво в 8,5 млрд грн.

Виступи від колег з вітаннями та побажаннями колективу Фонду подальшої успішної роботи були тепло сприйняті всіма присутніми на засіданні.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.