У січні-березні на Київщині введено в експлуатацію майже 2 тисячі об’єктів будівництва

Протягом першого кварталу 2016 року Департамент Держархбудінспекції у Київській області зареєстрував 924 декларації про початок виконання будівельних робіт, з яких 177 складають декларації щодо об’єктів соціального призначення.

Про це повідомляється на сайті Держархбудінспекції.

Також за вказаний період в Київській області за декларативним принципом введено в експлуатацію 1 895 об’єктів. З них 212 – будівлі соціального призначення.

Разом з тим, у січні-березні 2016 р. Департамент ДАБІ скасував реєстрацію 14 декларацій про початок будівельних робіт та 17 декларативних документа про готовність об’єкта до експлуатації.

Як раніше повідомлялось на сайті Держархбудінспекції, протягом січня-березня поточного року в Україні суб’єктам господарювання було видано 1129 ліцензій на право діяльності у сфері будівництва, що на 26% більше ніж за аналогічний період минулого року. З них 42% – це ліцензії видані в м. Києві (385 од.) та Київській області (91 од.).

Нагадаємо, що 15 квітня набули чинності нові Ліцензійні умови та Перелік видів робіт провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів IV і V категорій складності. Вони втричі зменшують кількість робіт, що підлягають ліцензуванню та спрощують ведення господарської діяльності для проектантів, забудовників, що будують нескладні об’єкти та для надавачів інжинірингових послуг.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.