Українську молодь закликають виграти грант у розмірі 1000 євро на екопроект

В Україні активна молодь та громадські організації можуть виграти на реалізацію екологічного проекту міні-грант у розмірі 500-1000 євро.

Кошти на практичні ініціативи, освітні кампанії, природоохоронні заходи або акції можуть отримати команди, вік учасників яких становить 18-35 років, у рамках конкурсу міні-грантів “Молодь та ГО: назустріч сталому розвитку”. Проект фінансується Міністерством закордонних справ Німеччини та реалізуються у співпраці громадських організацій та рухів Екоцентр, Дніпропетровське відділення НЕЦУ, Екоклуб Рівне та Українська молодіжна кліматична асоціація, передає Ecocenter.org.ua.


еко1

За словами організаторів, формат реалізації проекту та ініціативи не обмежується. «Важливий зміст та бажання розвивати екологічну спільноту на місцевому рівні, – пояснюють експерти.

Організатори також будуть враховувати актуальність проблеми, на вирішення якої спрямовано проект(ініціативу), відповідність меті та пріоритетам конкурсу, реалістичність, конкретність та досяжність результатів, оригінальність запропонованого рішення проблеми, ефективність використання ресурсів міні-гранту.

Передбачається, що фінансову та менторську підтримку отримають ідеї, які вирішують актуальні екологічні проблеми на рівні громади і мають довготривалий ефект, спрямовані на розвиток громадської регіональної екологічної активності в таких сферах як екологічна освіта, енергетика, боротьба зі зміною клімату та охорона природних ресурсів.

Максимальна сума фінансової допомоги в реалізації проекту становить гривневий еквівалент 1000 євро. За словами організаторів, в рамках конкурсу планується ухвалення не менше трьох малих грантів.

Проекти, які необхідно реалізувати протягом 4 місяців, можуть стартувати з 1 вересня 2016 року і мають бути завершені не пізніше 25 грудня 2016 року.

Взяти участь у конкурсі має можливість активна молодь та ініціативні групи з Миколаївської, Одеської, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Рівненської, Житомирської, Хмельницької, Вінницької, Волинської, Львівської, Тернопільської, Закарпатської, Чернівецької та Івано-Франківської областей.

Аплікаційна форма, бюджет проекту та усі додатки мають бути надіслані в електронному вигляді на адресу act AT ecocenter.org.ua не пізніше 23:59 15 серпня 2016 року з позначкою в темі
«Еко-ідея з назва населеного пункту». За додатковою інформацією необхідно звертатись до координаторки проекту Євгенії Кравченко act AT ecocenter.org.ua.

Результати відбору будуть оприлюднені щонайпізніше 24 серпня 2016 року.

За словами організаторів, команди-учасниці конкурсу зможуть взяти участь у тренінгу із місцевого активізму, який відбудеться у вересні в Києві, та у фінальній національній події, яка відбудеться у грудні (у заході братиме участь молодь України, Білорусі, Росії та Німеччини). «Участь команд-переможниць – обов’язкова, – заначають ініціатори конкурсу. – Також буде відібрано трьох осіб із переліку команд-переможниць, які восени візьмуть участь у навчальній поїздці до Німеччини».

 

Підготовлено за матеріалами:

Екоцентру

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.