Уряд створить Дорожній фонд та проведе децентралізацію у сфері управління доріг

Відповідне рішення може бути прийняте спільно з Парламентом вже у вересні. Відновлення дорожнього господарства країни – один з пріоритетів діяльності Уряду. Уряд працює над створенням Дорожнього фонду, проведенням децентралізації управління доріг та забезпеченням їх ремонту, що дозволить відродити дорожнє господарство України. Так, у структурі Державного бюджету України планується створити окремий Дорожній фонд, куди будуть акумулюватися ресурси. Також в рамках децентралізації управління доріг України Уряд має намір передати державні дороги місцевого значення на місця під управління обласних державних адміністрацій.

Ми все з Києва передамо, державні дороги місцевого значення на місця, на обладміністрації, які будуть управляти цим процесом. Далі ми туди передамо кошти і ресурси. Ви побачите, що за 2-3 роки ситуація із дорожнім господарством буде зовсім інша і якісно краща“, – зазначив Володимир Гройсман під час участі у заходах з нагоди святкування Дня Європи у Вінниці.

Прем’єр-міністр зауважив, що сьогодні у місцевих бюджетах є ресурси для співфінансування ремонту доріг завдяки збільшенню надходжень у результаті розпочатої фінансової децентралізації. Консолідація ресурсів дасть можливість проводити більший обсяг робіт.

За його словами, декілька тижнів тому Уряд розблокував фінансування усіх автодорожніх робіт. “Зараз ми розпочинаємо відроджувати дорожнє господарство України. За один день, тиждень, рік зробити це буде дуже важко. Але хочу підкреслити, що за декілька років ми зможемо привести до нормального стану українські дороги“, – заявив він.

Разом з тим, в Україні потрібно розпочинати масштабне будівництво доріг у країні, наголосив Голова Уряду. “Масштабне будівництво доріг дасть нам можливість покращити стан доріг, зробити його якісним. Нам потрібно буде побудувати транспортні коридори, як наш потенціал транзитний. І навколо нього буде створено багато різних інфраструктур і робочих місць“, – заявив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр також закликав журналістів та представників громадськості допомагати слідкувати за якістю ремонту доріг.

 

Підготовлено за матеріалами:

Урядового порталу

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.